Álláslehetőség

Álláslehetőség (27)

Az ISACA Budapest Chapter együttműködő partnerei által közreadott álláslehetőségek.

IT auditor

2017. június 27., kedd 15:36 Írta:

A POZÍCIÓ CÉLJA:

A nemzetközi audit normák és az ezzel összhangban kialakított audit metodológia alapján átfogó vizsgálatok önálló elvégzése
Módszeres és szabályozott eljárással a kockázatkezelési, a kontroll és az irányítási folyamatok hatékonyságának - és ez által a szervezeti célok megvalósításának - független és objektív értékelése és javítása

SENIOR IT SECURITY ANALYST

2017. június 27., kedd 15:34 Írta:

Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet Informatikai biztonsági főosztály területén Senior IT Security analyst feladat ellátására. Az Informatikai biztonsági főosztály kezeli a Bankot veszélyeztető informatikai kockázatokat. A szervezeti egység feladata mindazon tervezési, szervezési, ellenőrzési, képzési, irányítási, végrehajtási és szabályozási feladatok ellátása, amelyek a Bank információs rendszerének védelmét szolgálják.

SENIOR IT BIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ

2017. június 27., kedd 15:31 Írta:

Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet Informatikai biztonsági főosztály területén Senior IT biztonsági szakértő munkakör betöltésére. Az Informatikai biztonsági főosztály kezeli a Bankot veszélyeztető informatikai kockázatokat. A szervezeti egység feladata mindazon tervezési, szervezési, ellenőrzési, képzési, irányítási, végrehajtási és szabályozási feladatok ellátása, amelyek a Bank információs rendszerének védelmét szolgálják.

IT Kockázati Tanácsadó

2016. augusztus 05., péntek 15:36 Írta:

A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálói, valamint adó-, vezetési és pénzügyi tanácsadó szolgáltatást kínál ügyfeleinek több mint 150 országban, közel 225 ezer munkatárssal.

Várjuk jelentkezésedet azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra:

IT kockázati tanácsadó

IT biztonsági szakértő

2016. június 30., csütörtök 11:53 Írta:

Az ICT szolgáltatások területén Magyarországon működő, több mint 1000 fős cég. Sikeres működésük biztosítása miatt keresünk IT csapatukba IT biztonsági területen tapasztalatot szerzett, agilis, dinamikus munkatársat az alábbi pozícióba:

IT BIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ

Senior Cyber Threat Defense Analyst

2016. június 03., péntek 02:06 Írta:

Senior Cyber Threat Defense Analyst (Irodai munkarend)

Érdekel a cyber security? Szereted a repülést? Fontos, hogy tudásod piacképes legyen?

                                                     Akkor Nálunk a helyed!

Az IBM Hungary Aviation Industry Services Kft az alábbi ismeretekkel keres elkötelezett szakembereket új biztonsági üzemeltetés szolgátatásának elindításához.

Cyber Threat Defense Analyst

2016. június 03., péntek 02:02 Írta:

Cyber Threat Defense Analyst (Műszakos)

A küldetés nem más, mint a modern technológia segítségével hatékonyan és gyorsan elébemenni minden fenyegetettségnek, melyek ügyfeleink hálózatbiztonságát veszélyeztetik. Mivel a támadásokat nem reggel 9 és délután 5 közé ütemezik feltétlenül, a pozíciók többsége megszakítás nélküli munkarendet (8 órás műszakokban) igényel.

Security Consultant

2016. máj. 26., csütörtök 19:52 Írta:

The Adecco Group, the world’s leading provider of HR solutions, is looking for a professional for its partner in the following position:

Customer Security Manager

2016. máj. 26., csütörtök 19:50 Írta:

Vezető felügyelő (Informatikai Auditor)

2016. máj. 26., csütörtök 19:38 Írta:

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet a Speciális kompetencia igazgatóság Informatikai felügyeleti főosztályán Vezető felügyelő (informatika auditor)

munkakör betöltésére

1. oldal / 2

Álláslehetőségek