IT biztonsági szakértő

2016. június 30., csütörtök 11:53

Az ICT szolgáltatások területén Magyarországon működő, több mint 1000 fős cég. Sikeres működésük biztosítása miatt keresünk IT csapatukba IT biztonsági területen tapasztalatot szerzett, agilis, dinamikus munkatársat az alábbi pozícióba:

IT BIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • A hazai és EU-s finanszírozású fejlesztési projektekben való részvétel az informatikai biztonságra vonatkozó jogszabályok érvényesítése érdekében
  • IT biztonsági eljárásrend készítésében, szabályzatok módosításában való részvétel
  • IT biztonsági szempontok szerint társterületek szabályozásainak véleményezése
  • Információs rendszerek sérülékenységének vizsgálata
  • A cég által működtetett rendszerek IT biztonságának felügyelete

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat IT biztonsági (akár üzemeltetési) területen
  • Kriptográfiai ismeretek
  • Agilis, lelkes, dinamikus személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Analitikus gondolkodás

Előnyök:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Államigazgatásban szerzett néhány éves tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és folyamatos kihívások, változatos feladatok várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá megadott elérhetőségeken!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Biztonság/Kockázat menedzsment
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Tanácsadó/Szakértő/Auditor
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Telekommunikáció / Távközlés
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Pozíciószint:

  • Specialista

További információk

  • Hirdetés feladója: ISACA Budapest Chapter
  • Kontakt: Lóczi Lea
  • Telefonszám: +36-20/99-99-253
Megjelent: 1331 alkalommal
Értékelés:
(3 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek