IT Kockázati Tanácsadó

2016. augusztus 05., péntek 15:36

A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálói, valamint adó-, vezetési és pénzügyi tanácsadó szolgáltatást kínál ügyfeleinek több mint 150 országban, közel 225 ezer munkatárssal.

Várjuk jelentkezésedet azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra:

IT kockázati tanácsadó

Gazdasági területen tanultál és szeretnél komplex üzleti problémákra technológiai választ találni? Informatikai tanulmányokat folytattál és szívesen adnál tanácsot ügyfeleknek, hogy kiaknázhassák az információ technológiában rejlő lehetőségeket?

Van IT tanácsadó vagy IT auditor tapasztalatod és mind az IT, mind az üzleti oldala érdekel a szakmának? Akkor ezt a munkakört Neked találták ki!

Fő feladatok:

  • Részvétel informatikai kontroll vizsgálatokban, informatikai kockázatelemzésekben és más informatikai tanácsadási projektekben
  • Ügyfeleink informatikai szervezetének, rendszereinek, kapcsolódó folyamatainak és kontrolljainak felülvizsgálata és az elfogadott informatikai keretrendszerek és szabványok szerinti ellenőrzése (COBIT)
  • Az informatika kontrollok ellenőrzése kialakítás és működési hatékonyság szempontjából
  • Javaslattétel az ügyfélnél felmerülő hiányosságok és kockázatok tekintetében
  • Részvétel változatos IT tanácsadási projektekben különböző iparágakban működő multinacionális ügyfeleink számára (informatikai stratégia kialakítása, ERP rendszer bevezetés támogatása, IT projektmenedzsment, minőségbiztosítás, ISO 27k)
  • Üzletfejlesztési tevékenység támogatása
  • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (elsősorban gazdasági informatikus vagy egyéb informatikai területen megszerzett diploma)
  • Részletorientáltság, precíz, pontos munkavégzés
  • Határozott fellépés, kiváló helyzetfelismerő képesség
  • Strukturált gondolkodás, rugalmasság, agilitás
  • Igény a folyamatos tanulásra és személyes fejlődésre
  • Magabiztos angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat IT tanácsadás, IT audit vagy IT kontroll területen
  • Tapasztalat az ERP rendszerek, folyamatok és alkalmazási kontrollok tekintetében
  • Ipari szabványok és keretrendszerek ismerete (ISO 27001-2 /COBIT/ ITIL)
  • Releváns szakmai minősítések megléte (CISA/CISSP/CISM/CRISC)

Amit ajánlunk:

  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
  • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
  • Valódi fejlődési és gyors előlépési lehetőség
  • Tanulási lehetőség tapasztalt és elismert szakértőktől

Hogyan jelentkezhetsz?

Online regisztrációt követően, önéletrajzod és motivációs leveled csatolásával jelentkezhetsz hozzánk.

További információk

  • Hirdetés feladója: Deloitte Zrt.
  • Kontakt: Vida Gábor
  • Telefonszám: +36 (20) 772 4265
Megjelent: 529 alkalommal
Értékelés:
(0 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek