IT auditor

2017. június 27., kedd 15:36

A POZÍCIÓ CÉLJA:

A nemzetközi audit normák és az ezzel összhangban kialakított audit metodológia alapján átfogó vizsgálatok önálló elvégzése
Módszeres és szabályozott eljárással a kockázatkezelési, a kontroll és az irányítási folyamatok hatékonyságának - és ez által a szervezeti célok megvalósításának - független és objektív értékelése és javítása

FELADATOK / FELELŐSSÉGEK:

Átfogó és alapos megismerése a kijelölt IT területnek
Folyamatok felmérése, a kulcs kockázatok és kontrollok beazonosítása
Aktív részvétel a Belső Ellenőrzés éves kockázati felmérésében és tervezésében
A vizsgálatok tervezése, beleértve az ütemezést, hatókör kialakítását, erőforrás kezelést
A vizsgálatban érintett területekkel kapcsolattartás, koordináció
Az ellenőrzési program összeállítása, az abban meghatározott feladatok hatékony és határidőre történő végrehajtása
Lehetséges problémák és kontroll hiányosságok beazonosítása, valamint a gyökér okok felismerése
Feltárt hiányosságok időben történő eszkalálása
Gyakorlatias és konstruktív javaslatok nyújtása
Annak biztosítása, hogy a feltárt hiányosságok javítására megfelelő javaslatot állít össze az üzleti terület
Tiszta, tömör és minőségi dokumentáció előállítása rövid idő alatt
Audit riportok és audit megállapítások megfogalmazása, prezentációk elkészítése és prezentálása a felső vezetés felé
Az audit megállapítások utólagos nyomon követése és a lezárások ellenőrzése
Problémák megfelelő időben történő eszkalációja
Szakmai szkepticizmus, megalapozott és objektív véleményalkotás, valamint a belső ellenőrzés álláspontjának szilárd képviselése

KÖVETELMÉNYEK:

Egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdasági és/vagy pénzügyi)
Belső ellenőrzési és/vagy könyvvizsgálói tapasztalat (Big4 tapasztalat előnyt jelent)
Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete és kommunikációképes angol nyelvtudás
Szakmai képesítés előnyt jelent (ISACA, ISO vagy ISC2)
Releváns jogszabályi előírások és Felügyeleti elvárások megértése

EGYÉB ELVÁRÁSOK:

Összetett folyamatok átlátása és az üzleti megoldások hiányosságainak felismerése
Önálló és csapatban történő munkavégzés
Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs, prezentációs képesség
Professzionális kapcsolattartás az üzleti terület képviselőivel és pozitív változások elősegítése a szervezetben
Javaslatok megfogalmazása és elfogadtatása az üzleti terület képviselőivel

AMIT A BUDAPEST BANK KÍNÁL:

A Budapest Bank az ország egyik legelső kereskedelmi bankjaként 1987-ben jött létre.
Értékrendünk és filozófiánk szellemében elkötelezettek vagyunk az ügyfelek, az etikus üzleti magatartás és társadalmi felelősségvállalás iránt.
Mérlegfőösszegünk alapján a 8 hazai nagybank között tartanak számon bennünket. Büszkék vagyunk arra, hogy az elmúlt évtizedek során folyamatosan nyereségesen működtettük a bankunkat és stabil üzleti eredményeket értünk el.
Eredményeinkért, innovatív szemléletünkért és társadalmi szerepvállalásunkért folyamatosan rangos elismerésekben részesülünk.
Ma több mint 2800 munkatársunk van, akik országszerte közel 100 bankfiókban, budapesti és békéscsabai központjainkban azért dolgoznak, hogy ügyfeleinknek a piacon egyedülálló termékeket kínáljunk.
Mi nem egyszerű bankárok vagyunk, hanem értékteremtők és elkötelezettek, hogy erős vállalati kultúránkat megőrizzük a jövőben is. Büszkék vagyunk rá, hogy olyan banknál dolgozunk, amely 28 éve változatlan névvel és ismertséggel a magyar piac meghatározó szereplője.
További információ és jelentkezés:https://www.budapestbank.hu/info/allasok/allas.php?pid=P0002323

További információk

  • Hirdetés feladója: Budapest Bank
  • Kontakt: Birkás Orsolya
  • Telefonszám: -
Megjelent: 107 alkalommal
Értékelés:
(0 szavazat)
Tovább a kategóriában: « SENIOR IT SECURITY ANALYST
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek