IT biztonsági munkatárs

2018. január 18., csütörtök 12:16
Kedves Tagtársak!

A Pénzjegynyomda IT biztonsági csoportjának bővítéséhez keresünk olyan technológiai szemléletű munkatársat, aki az IT biztonság területén szeretné kiteljesíteni tudását, és ezt a tudást képes cégünk biztonsági szintjének fenntartására és növelésére fordítani.

Főbb feladatok
  • IT biztonsági kontrollok fejlesztése, működtetése a biztonságos informatikai környezet fenntartása érdekében
  • IT biztonsági kockázatelemzési, kockázatkezelési feladatok végrehajtása
  • IT biztonsági incidensek feltárására vizsgálatok lefolytatása, jelentések készítése
  • Rendszeres IT biztonsági ellenőrzések elvégzése
  • Incidenskezelési feladatok ellátása, incidensek azonosítása és incidens jelentések készítése
  • Külső és belső IT fenyegetések monitorozása, védekezési javaslatok kidolgozása
  • Informatikai biztonsági projektekben való közreműködés
  • IT biztonsági szabályzatok, dokumentációk készítése

Szakmai elvárások
  • Felsőfokú végzettség (min. Bsc)
  • Minimum 2-3 év IT vagy IT biztonsági tapasztalat
  • Hálózati és operációs rendszer ismeretek
  • Tapasztalat naplóelemzésben vagy monitorozásban
  • Nemzetbiztonsági ellenőrzésről kockázatmentes szakvélemény

Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Sérülékenység-vizsgálati alapelvek ismerete
  • Incidenskezelési alapelvek ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat IT biztonsági megoldások használatában
  • Valamely releváns minősítés (CEH, CISSP stb.) megléte
  • Virtuális környezetek ismerete
  • Termelési IT rendszerek ismerete

Mit ajánlunk/Juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú együttműködési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák
  • Jó elemzői és problémamegoldó készség
  • Önálló feladatmegoldó képesség
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Precíz munkavégzés
  • Magas fokú biztonságtudatosság

Jelentkezni az alábbi linken lehet:

További információk

  • Hirdetés feladója: Pénzjegynyomda Zrt.
  • Kontakt: -
Megjelent: 102 alkalommal
Értékelés:
(0 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek