IT BIZTONSÁGI OPERÁTOR

2018. január 31., szerda 13:59

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint kormányzati alap és emelt szintű informatikai szolgáltatások állnak.

Munkatársat keresünk IT BIZTONSÁGI OPERÁTOR munkakörbe

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
- beérkező információbiztonsági incidensek kezelése,
- jelentések összeállítása,
- elsődleges intézkedések megtétele.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
- szakirányú (informatikai, számítástechnikai) középiskolai végzettség,
- angol nyelvismeret (írott szakmai szöveg megértése),
- MS Office felhasználói szintű ismerete,
- jó elemző- és problémamegoldó készség,
- nyitottság új ismeretek elsajátítására.

Előnyt jelent:
- alapvető hálózati fogalmak ismerete,
- végpontvédelmi rendszerek funkcionális ismerete,
- alapvető biztonsági ismeret (támadási technikák, vírusvédelem, DLP, naplózás),
- alapvető szoftverek (Windows/Linux operációs rendszer, MS SQL/Oracle/MySQL adatbázis, alkalmazás, webszerver) működésének ismerete,
- programozási ismeret (scriptek, makrók, vagy bármely programozási nyelv).

Alkalmazás feltétele:

Belépés után nemzetbiztonsági átvilágítás szükséges.

További információk

  • Hirdetés feladója: Magyar Nemzeti Bank
  • Kontakt: -
  • Telefonszám: -
Megjelent: 247 alkalommal
Értékelés:
(0 szavazat)
Tovább a kategóriában: IT biztonsági szakértő »
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek