IT biztonsági referens

2018. január 31., szerda 14:08

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint kormányzati alap és emelt szintű informatikai szolgáltatások állnak.

Ha Ön megoldásközpontú gondolkodásmódjával, lendületével, munkabírásával szívesen hozzájárulna az új kihívásaink sikeréhez, akkor várjuk jelentkezését IT biztonsági referens munkakörbe.

Feladatok:
• A NISZ Zrt. információs rendszerei biztonsági megfelelőségének ellenőrzése,
• auditok koordinálása,
• információbiztonsági tárgyú fejlesztési javaslatok megfogalmazása,
• kockázatelemzések végrehajtása,
• intézkedések tervezése és végrehajtása vagy végrehajtatása a kockázatok csökkentésére, a megtett intézkedések hatékonyságának visszamérése.

Elvárások:
• szakirányú felsőfokú végzettség,
• szakmai angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt,
• MS Office felhasználói szintű ismerete,
• biztonságtudatos gondolkodásmód,
• magas szintű problémamegoldó készség,
• rendszerközpontú gondolkodásmód.

Előny:
• CISA minősítés,
• rendszerüzemeltetési tapasztalat,
• hálózati biztonsági elemek (tűzfal, proxy, IPS/IDS, stb.) és azok funkcióinak ismerete, alapvető hálózati fogalmak ismerete,
• végpontvédelmi rendszerek funkcionális ismerete,
• alapvető biztonsági előírások ismerete (pl: ISO, CCM, NIST),
• alapvető szoftverek (Windows/Linux operációs rendszer, MS SQL/Oracle/MySQL adatbázis, alkalmazás, webszerver) üzemeltetésében szerzett szakmai tapasztalat,
• naplóelemzési tapasztalat,
• incidenskezelési ismeret.

További információk

  • Hirdetés feladója: Magyar Nemzeti Bank
  • Kontakt: -
  • Telefonszám: -
Megjelent: 61 alkalommal
Értékelés:
(0 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek