IT biztonsági szakértő

2018. január 31., szerda 14:13

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Munkatársat keresünk IT biztonsági szakértő munkakörbe.

Feladatok:
• az informatikai és távközlési szolgáltatásokkal kapcsolatos fejlesztéseket érintő információbiztonsági feladatok ellátása,
• fejlesztési projektekben az információbiztonsági koordinátori feladatok ellátása,
• elektronikus információs rendszerekre vonatkozó, információbiztonsági szintet növelő fejlesztési javaslatok kidolgozása,
• a fejlesztésekkel összefüggő tervezési és megvalósítási dokumentumok információbiztonsági szempontú elemzése, véleményezése, ellenőrzése,
• az elektronikus információbiztonsági elemek tervezése vagy terveztetése.

Elvárások:
• szakirányú (informatikai) felsőfokú végzettség,
• legalább 5 év nagyvállalati környezetben szerzett rendszerüzemeltetésben és/vagy rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat,
• legalább 3 év projektvezetésben szerzett tapasztalat vagy részvétel fejlesztési projektekben,
• Enterprise IT technológiai alapos ismerete,
• biztonsági technológiák ismerete,
• szakmai angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt,
• MS Office felhasználói szintű ismerete,
• rendszerközpontú gondolkodásmód,
• biztonságtudatos szemlélet,
• magas szintű problémamegoldó készség,

Előny:
• CISM minősítés,
• alapvető biztonsági előírások ismerete (pl: ISO, CCM, NIST),
• alapvető szoftverek (Windows/Linux operációs rendszer, MS SQL/Oracle/MySQL adatbázis, alkalmazás, webszerver) üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• naplóelemző rendszer üzemeltetésében (konfigurálásában) szerzett tapasztalat.
• naplóelemzési tapasztalat,
• incidenskezelési ismeret.

További információk

  • Hirdetés feladója: Magyar Nemzeti Bank
  • Kontakt: -
  • Telefonszám: -
Megjelent: 275 alkalommal
Értékelés:
(1 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek