IT elemző

2018. január 31., szerda 14:16

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Munkatársat keresünk IT elemző (L2-L3) munkakörbe.

Tudásodtól függően lehetőséged van IT biztonsági operátor vagy akár profi információbiztonsági elemző feladatok ellátására a tapasztalatodnak megfelelő szinten.
Feladatok:
• információbiztonsági incidensek kezelése, elsődleges intézkedések megtétele, vagy akár kiterjedt incidensek megoldása
• jelentések összeállítása.

Elvárások:
• támadási technikák ismerete
• középfokú szakirányú (informatikai, számítástechnikai) végzettség
• hálózati fogalmak, végpontvédelmi rendszerek funkcionális alapvető ismerete
• hálózati ismeretek
• az alapvető biztonsági szoftverek működésének ismerete, azok beállítása (vírusvédelem, DLP, naplózás, Windows/Linux operációs rendszer, MS SQL/Oracle/MySQL adatbázis, alkalmazás, webszerver, scriptek, makrók)
• programozási alapismeretek
• angol nyelven írott szakmai szövegértés,
• jó az elemző- és problémamegoldó készség
• nyitottság új ismeretek elsajátítására.

Előny:
• releváns felsőfokú végzettség

További információk

  • Hirdetés feladója: Magyar Nemzeti Bank
  • Kontakt: -
  • Telefonszám: -
Megjelent: 221 alkalommal
Értékelés:
(0 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek