Információbiztonsági szakértő

2018. március 14., szerda 14:17

FELADATOK

- Multinacionális ügyfelünknél kihelyezett információbiztonsági specialista feladatok ellátása, naplóelemző rendszerek és biztonsági megoldások monitorozása, rendszeres biztonsági vizsgálatok végrehajtása, koordinálása és utánkövetése:

  • naplóelemző eszköz
  • sérülékenységvizsgáló
  • privilegizált felhasználók monitorozása
  • tűzfalak, IPS események
  • tűzfalszabályok felülvizsgálata
  • rendszeres jogosultság-felülvizsgálat

- Biztonsági események utánkövetése, intézkedések meghatározása

- Az információbiztonsági eszközök és eljárások folyamatos fejlesztése

- Fals pozitív riasztások kiszűrése

- Biztonsági vizsgálatok teljességének biztosítása, szkennelő eszköz finomhangolása

- DRP tesztek támogatása

- Auditok előkészítése és támogatása

- Az információbiztonsági vezető támogatása, vezetői jelentések, döntések előkészítése, eljárások meghatározása

ELVÁRÁSOK

  • IT ismeretek (Active Directory, rendszerek, hálózatok, stb.);
  • biztonsági megoldások ismerete (naplóelemző, sérülékenységvizsgáló, végpontvédelmi)
  • MS Office alkalmazások gyakorlott használata;
  • kiváló kommunikációs, koordinációs és feladatmegoldási képesség;
  • önállóság és precizitás;
  • tárgyalóképes angoltudás szóban és írásban.

AMIT KÍNÁLUNK

  • modern, vonzó szervezeti kultúra;
  • kihívást jelentő munka;
  • versenyképes jövedelem;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • közösségi értékek;
  • alkalmazotti jogviszony.

További információk

  • Hirdetés feladója: Fortix Consulting Kft.
  • Telefonszám: -
Megjelent: 250 alkalommal
Értékelés:
(0 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek