IT BIZTONSÁGI ELEMZŐ

2018. máj. 23., szerda 11:55

A Pénzjegynyomda IT biztonsági csoportjának bővítéséhez keresünk IT BIZTONSÁGI ELEMZŐ munkakörbe
olyan informatikai üzemeltetésben jártas munkatársat, aki az IT biztonság területén szeretné kiteljesíteni tudását, és ezt a tudást képes cégük biztonsági szintjének fenntartására és növelésére fordítani.

Feladatok:
- Külső és belső IT fenyegetések monitorozása, védekezési javaslatok kidolgozása
- Rendszeres IT biztonsági ellenőrzések elvégzése
- IT biztonsági incidensek feltárására vizsgálatok lefolytatása, jelentések készítése
- IT biztonsági projektekben való közreműködés
- IT biztonsági dokumentációk készítése

Elvárások:
- Nemzetbiztonsági ellenőrzésről kockázatmentes szakvélemény megszerzése
- Erkölcsi bizonyítvány
- Felsőfokú végzettség (min. Bsc)
- Alapos informatikai háttértudás, legalább egy területen mélyebb ismeretek
- Magas fokú biztonságtudatosság
- Tapasztalat naplóelemzésben vagy monitorozásban
- Jó elemzői és problémamegoldó készség
- Rendszerszemlélet

Előnyt jelent:
- Sérülékenység-vizsgálati alapelvek ismerete
- Incidenskezelési alapelvek ismerete
- Gyakorlati tapasztalat IT biztonsági megoldások használatában
- Valamely releváns minősítés (CEH, CISSP, OSCP stb.) megléte
- Virtuális környezetek ismerete
- Termelési IT rendszerek ismerete

Az ideális jelölt:
Határozott, precíz, munkája és a cég iránt elhivatott, szereti az új kihívásokkal teli munkát, ami önállóságot, ugyanakkor csapatmunkára való alkalmasságot egyaránt feltételez.
Kiemelten érdekli az IT biztonsági terület, elemző típus, képes meglátni a logikai összefüggéseket.
Minimum két-három év IT vagy IT biztonsági tapasztalat

Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér
Hosszú távú együttműködési lehetőség
Felelősségteljes munkakör
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest belváros

További információk

  • Hirdetés feladója: Pénzjegynyomda Zrt.
  • Kontakt: www.penzjegynyomda.hu
  • Telefonszám: -
Megjelent: 212 alkalommal
Értékelés:
(1 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek