Szenior Belső Ellenőr – Informatika terület

2018. szeptember 25., kedd 13:03

Mi az UNIQÁ-ban nap mint nap azon dolgozunk, hogy a biztosítás újra arról szóljon, amiről a kezdetekben: biztonságot, megoldást nyújtsunk szolgáltatásainkkal, s tényleg segítsünk, ha baj van. Célunk a legjobb ügyfélélményt nyújtó biztosítónak lenni. Ügyfeleink kényelme érdekében folyamatosan fejlesztjük, egyszerűsítjük és digitalizáljuk folyamatainkat, termékeinket. Büszkék vagyunk arra, hogy innovációinkkal trendet teremtünk a biztosítási piacon, mert mi már a jövő kihívásaira, ügyfeleink változó igényeire készülünk. Hiszünk abban, hogy ügyfélként vagy munkatársként: nálunk megtalálod a számításaidat!

Csapatunkba  SZENIOR IT BELSŐ ELLENŐRT keresünk!

Főbb feladatok felsorolása:

  • Az éves és a hosszú távú audit munkaterv végrehajtása, a munkatervben meghatározott informatikai vizsgálatok teljes körű ellátása, a kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Rendkívüli informatikai vizsgálatok feladatainak teljes körű ellátása
  • A belső ellenőrzési vizsgálatok során feltárt audit megállapítások esetén javaslatok kidolgozása, nyomon követése, utóellenőrzése
  • Hunguard auditok illetve Felügyeleti informatikai témájú auditok koordinálása
  • Közvetlen kapcsolattartás az informatikai területtel, valamint az anyavállalat IT audit területével
  • Konzultációs, tanácsadó tevékenység

Elvárt végzettség

  • felsőfokú végzettség,
  •  belső ellenőrzési, vagy pénzintézeti/biztosítási szektorban informatika területen szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

További információk

  • Hirdetés feladója: UNIQA
  • Kontakt: -
  • Telefonszám: -
Megjelent: 140 alkalommal
Értékelés:
(0 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek