Szenior Információbiztonsági Tanácsadó/Auditor

2019. január 28., hétfő 10:35
Mivel fogsz foglalkozni?
• Informatikai kontroll vizsgálatok (kialakítás és működési hatékonyság szempontjából), informatikai kockázatelemzések és más informatikai tanácsadási projektek végrehajtása
• Változatos IT biztonsági tanácsadási projektekben való részvétel szakértőként (információbiztonsági érettség felmérése, stratégia kialakítása, szabályzatok készítése; projektek információbiztonsági minőségbiztosítása)
• Információbiztonsági megoldások (jogosultságkezelő, adatszivárgás megelőző, naplóelemző rendszer, stb.) bevezetési projektekben részvétel szakértőként

Elvárások:
• Főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdaságinformatikus vagy informatikai területen
• 4 - 5 év szakmai tapasztalat információbiztonság területén
• Információbiztonsági rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat (pl. jogosultságkezelő, adatszivárgás megelőző, naplóelemző rendszer)
• Igény a folyamatos tanulásra és személyes fejlődésre
• Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
• Részletorientáltság, önálló munkavégzés
• Határozott fellépés, kiváló helyzetfelismerő képesség
• Strukturált gondolkodás, agilitás

Előnyt jelent:
• IT tanácsadás, IT audit, IT kockázatkezelésben szerzett szakmai tapasztalat
• Informatikai üzemeltetés, fejlesztés és infrastruktúra területén szerzett szakmai tapasztalat
• SAP jogosultsági körök kialakításában/ellenőrzésében szerzett tapasztalat
• CISA, CISM, ISO Lead Auditor tanúsítványok
• Ipari szabványok és keretrendszerek (ISO 27001 /COBIT/ ITIL) ismerete
• Pénzügyi szektorban jártasság
• Symantec Certified Specialist képesítések
• Német nyelvtudás

Mit kínál számodra a Deloitte?
• Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
• Inspiráló szervezet tagja lehetsz
• Személyre szabottan támogatjuk szakmai és személyes fejlődésed
• Jól definiált, gyorsan elérhető, teljesítményalapú előrelépési lehetőségeket nyújtunk számodra
• Versenyképes fizetés és vonzó béren kívüli juttatási csomag
• Színvonalas munkakörnyezet Budapest szívében, a Hősök tere és az Andrássy út szomszédságában

Hogyan jelentkezhetsz?
Az "Apply online" gombra kattintva az online regisztrációt követően önéletrajzod csatolásával jelentkezhetsz hozzánk.

További információk

  • Hirdetés feladója: Deloitte
Megjelent: 53 alkalommal
Értékelés:
(0 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álláslehetőségek